Rikthehet ‘C’est la vie’: Ja si do të duket Marina Vjollca mbrëmjen e sotme - Arbëria News

Rikthehet ‘C’est la vie’: Ja si do të duket Marina Vjollca mbrëmjen e sotme

Ndonëse të dielën e kaluar spektakli “C’est la vie” shënoi fundin duke zgjedhur si fitues dyshen Kristi Karkanaqe dhe Lind Islami, nuk do t’i mungojë as mbrëmjen e sotme publiku të televizionit “Klan”.Sot mesa duket do të ndjekim një “best of” të spektaklit nën drejtimin e moderatores Marina Vjollca.Bukuroshja e ekranit madje u ka shuar kuriozitetin ndjekësve duke treguar sesi do të duket mbrëmjen e sotme.Në një video Boomerang të postuar në Insta Story, Vjollca ka treguar se ka veshur një kostum me pantallona të zeza dhe me një xhaketë të zezë me motive të kuqe./CityNews

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + seventeen =