SHBA, të shtëna me armë në një shkollë, 1 i vdekur - Arbëria News

SHBA, të shtëna me armë në një shkollë, 1 i vdekur

 Një sulm me armë ka ndodhur në një shkollë në SHBA ku për pasojë një person raportohet se ka humbur jetën. Të shtëna me armë janë dëgjuar sot në një shkollë në qytetin Kentaki në SHBA, shkruan CNN.

Guvernatori  Matt Bevin ka reaguar mbi ngjarjen në “Twitter” duke u shprehur: “Goditje tragjike në Marshall County HS…, atentatori është paraburgosur, konfirmohet një jetë e humbur dhe dhjetëra të plagosur. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë si dhe identiteti i autorit dhe viktimës.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 1 =