Shokon këngëtarja e njohur: Ngacmimi seksual është vlerësim - Arbëria News

Shokon këngëtarja e njohur: Ngacmimi seksual është vlerësim

Duke marrë shkas nga skandalet e ngacmimeve seksuale që kanë përfshirë së fundmi Hollywood-in, këngëtarja shqiptare Myfarete Laze ka bërë  një deklaratë me të cilën mund t’ju habisë.

Në një intervistë për “Thumb” ajo u pyet nëse ka dëgjuar për artiste shqiptare që janë ngacmuar seksualisht dhe Myfarete u shpreh kështu:

“Vlerësim është edhe ajo, me të ngacmuar dikush propozim mbetet, vlerësim mbetet.

Po pantallonat ua heqin atyre që ua kërkon. Nuk t’i heq njeri nëse nuk dëshiron vetë”.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + 7 =