Shpallet Miss BumBum: Ja femra me të pasmet më seksi në planet (Foto) - Arbëria News

Shpallet Miss BumBum: Ja femra me të pasmet më seksi në planet (Foto)

Miss BumBum, është një konkurs që organizohet çdo vit në Brazil, dhe ka fituar një famë të jashtëzakonshme në mbarë botën.

Në këtë event të veçantë, gratë konkurrojnë për të pasmet më seksi në botë.

fituesja këtë vit është shpallur Rosie Oliviera, femra me të pasme tepër seksi e cila vjen nga Amazona.

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 2 =