Tenton të shmangë “Jaguar-in”, makina rrotullohet 360 gradë në ajër – VIDEO - Arbëria News

Tenton të shmangë “Jaguar-in”, makina rrotullohet 360 gradë në ajër – VIDEO

Një makinë është rrotulluar 360 gradë në ajër, pasi ngjiti një bordurë me bar duke tentuar të shmangë një “Jaguar”, shoferi i të humbi kontrollin dhe devijoi nga korsia e tij.

Momenti i tmerrshëm është filmuar nga kamera e një automjeti në autostradën M4, në Berkshire, Uells.

Mitch, gruaja e cila ndodhej në makinën prapa, tha për MailOnline se drejtuesi nuk u lëndua nga aksidenti dhe se personi që ndodhej në Jaguar doli nga mjeti dhe i kërkoi atij falje.

“Fatmirësisht, ai arriti të zvarritej e të dilte nga makina. Më pas e dëgjova teksa i tha shoferit të Jaguar-it ‘pothuajse më vrare’,” u shpreh ajo.

M4, e cila lidh Londrën me Uellsin Jugor, është një nga autostradat më të rrezikshme për shkak të trafikut të rënduar.

/topchannel/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 3 =