Tiranë, vdes 27-vjeçari pas një konflikti të çastit - Arbëria News

Tiranë, vdes 27-vjeçari pas një konflikti të çastit

Një 27-vjeçar ka gjetur vdekjen pas një konflikti të çastit mes dy personave. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Çekrezë të Tiranës rreth mesditës së të mërkurës.

Sipas të dhënave të para të policisë A.K., 27 vjeç është plagosur me thikë në pjesën e barkut dhe u dërgua në Spitalin e Traumës në Tiranë për ndihmë mjekësore. I riu nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të marra.

Si autor të dyshuar të ngjarjes policia ka arrestuar Vladimir Lulin, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Hetimet po vijojnë për sqarimin e plotë të ngjarjes, ndërkohë që si provë materiale është gjetur dhe sekuestruar dhe arma e krimit, thika e përdorur nga autori.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + 17 =