VIDEO +18/ Pamje të rënda, 50-vjeçari filmon vrasjen e tij live në Facebook - Arbëria News

VIDEO +18/ Pamje të rënda, 50-vjeçari filmon vrasjen e tij live në Facebook

Një burrë ka filmuar tragjikisht vrasjen e tij në Facebook Live pasi një person i armatosur hapi zjarr mbi të pranë një kampusi universitar të Karolinës së Veriut.

Prentis Robinson, rreth 50 vjeç, u qëllua për vdekje ndërsa po ecte nga kampusi i Universitetit Wingate të hënën në mëngjes, përcjell albeu.com

Në video mund të dëgjohen të shtënat dhe Robinson bie në tokë.

Personi i armatosur u arrestua nga policia pas ngjarjes.

Robinson u gjet nga policia me plagë të shumta në trup, ndërsa u deklarua i vdekur në vend.

/syri.net/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 16 =