Video/ "Çmendet Ronaldo", për dy minuta dy gola kundër Volfsburgut - Arbëria News

Video/ “Çmendet Ronaldo”, për dy minuta dy gola kundër Volfsburgut

Reali i Madridit nuk ka ndërmend të dorëzohet përballë kualifikimit, click aq më tepër që rivale ka një skuadër si Volfsburgu.

Madrilenët kanë shënuar dy gola të shpejtë kundër gjermanëve.

Të dy golat u shënuan nga Ronaldo në minutat 15 dhe 17-të.

Reali e ka nisur vrullshëm sfidën kundër ekipit gjerman.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + three =