VIDEO/ E pabesueshme çfarë i bën Pogba gazetares, Gazetarja: "Pogba më bëri nder, ishte ditë e nxehtë" - Arbëria News

VIDEO/ E pabesueshme çfarë i bën Pogba gazetares, Gazetarja: “Pogba më bëri nder, ishte ditë e nxehtë”

Paul Pogba dhe Romelu Lukaku po kalojnë momente fantastike gjatë pushimeve në SHBA.
Sulmuesi belg, i cili është zyrtarizuar te Manchester United, u ndalua nga policia pak ditë më parë në
Los Angeles, për prishje të qetësisë publike pas festës së shfrenuar në vilën ku po kalon pushimet.
Por, bëma e radhës vjen nga Pogba, mesfushori i Manchester United, i cili gjatë intervistës që po jepte
Lukaku, shtyu në pishinë reporteren e ESPN-së, pasi kjo e fundit humbi në lojën gurë, letër, gërshërë.
Shumë interesant ka qenë edhe përgjigjja e gazetares Alexis Nunes, e cila shkroi në Twitter: “Ishte një
ditë e nxehtë. Poul Pogba më bëri një nder”.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + fourteen =