VIDEO/ Kallashnikovë dhe pistoleta në Vlorë, ja pamjet ku u qëlluan 3 të rinj - Arbëria News

VIDEO/ Kallashnikovë dhe pistoleta në Vlorë, ja pamjet ku u qëlluan 3 të rinj

Pamjet e një përplasje me armë të ndodhur në Vlorë, ku mbetën të plagosur 3 të rinj janë zbardhur gjatë ditës së sotme.

Ka qenë ‘ReportTv’ që në mënyrë ekskluzive ka bërë publike pamjet e sherrit me armë zjarri në datë 27 shkurt pranë Kishës Ortodokse. Në pamje duken 7 të rinj me pistoleta dhe kallashnikov që qëllojnë ndaj njeri-tjetrit me armë zjarri. Nga shkëmbimi i zjarrit nga dy bandat mbetën 3 persona të plagosur.

Në përplasjen me armë zjarri u përfshinë dy grupe kriminale me tre makina. Në makinën tip ‘Fiat’ kanë qenë Elis Llanaj dhe Taulant Beqiraj, te fuoristrada ka qenë Gazmend Canaj me dy persona të tjerë, ndërsa në ngjarje u përfshi edhe një makinë tip ‘Benz’.

Ngjarja është fiksuar nga kamerat e sigurisë. /syri.net/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − seventeen =