(Video) Performanca e ''nxehtë'' e Rihannës me Drake në ''Brit Awards'' - Arbëria News

(Video) Performanca e ”nxehtë” e Rihannës me Drake në ”Brit Awards”

rihh
Gjatë ndarjes së çmimeve “Brit Awards”, abortion ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte performanca e Rihannas me ish të dashurin e saj, information pills Drake, të cilët prezantuan këngën e tyre më të re “Work”.
 Sapo Rihanna u shfaq në skenë, filluan ovacionet kur ajo filloi të tundte fundshpinën.

Performanca “e nxehtë” u mbyll me një përqafim me Drake, 27-vjeçari i cili thuhet të ketë qenë arsyeja kryesore e grindjes mes artistes dhe Chris Brown vite më parë, grindje që la shenja dhune në fytyrën e bukuroshes.

Kjo është hera e katërt që Rihanna performon në “Brit Awards”. Në të kaluarën ajo ka kënduar edhe këngët që më vonë u shndërruan në hite si “Umbrella”, “Only girl in the world”, “S&M” dhe “What’s my name”.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 3 =