Vlorë, betonierja përplas për vdekje një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesditë në zonën e Skelës në Vlorë. Sipas të dhënave të para raportohet se një automjet i rëndë tip betoniere ka përplasur për vdekje një person që lëvizte me biçikletë.

Persona në vendin e ngjarjes tregojnë për “panorama” se skena ka qenë e tmerrshme. Automjeti i ka shtypur kokën dhe pamjet kanë qenë rrëqethëse.

vijon…

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =