Zbulohet arsyeja e vizitës së Kim K tek doktori - Arbëria News

Zbulohet arsyeja e vizitës së Kim K tek doktori

Kim u pa të shkonte tek mjeku obstetrik-gjinekolog dhe të gjithë pyetën veten nëse ajo ishte shtatzënë. HollywoodLife ka mësuar arsyen e vizitës së saj misterioze tek doktori.

Ylli i reality show “Keeping Up with Kardashians” ka shkuar për një vizitë normale pasi ajo nuk ka ndërmend të bëjë një fëmi të tretë. Burimet pranë saj thonë se gjëja e fundit që ajo ka në mendje është të bëjë fëmi.

Pas disa muajve stresi, store Kim u rikthye në rrjetet sociale dhe jetës së përditshme. Përveç kësaj ajo po mundohet të ndihmojë Kanye me krizën nervore.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × five =