Zjarr masiv në Gjoboçat të Zhepives së Përmetit - Arbëria News

Zjarr masiv në Gjoboçat të Zhepives së Përmetit

Ka nisur rreth ores 14.00 te dites se sotme. Te paret kane reaguar banoret vendas, por te pafuqishem per t’i izoluar ato. Nderkohe qe jane njoftuar zharrfiksat e Bashkive Kelcyre dhe Permet. Situata eshte kritike, nderkohe qe deri tani nuk ka njoftime per pasoja ne njerez.

Raporton per Arberia News nga Zhepova Alion Sulaj

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + six =