Zyrtare / Duro merr drejtimin e Flamurtarit

Pritej vetëm zyrtarizimi, buy i cili nuk ka vonuar: Shpëtim Duro është trajneri i ri i Flamurtarit. “Panorama Sport” mëson nga burime të sigurta se administratori Sinan Idrizi ka gjetur gjuhën e përbashkët me teknikun në një takim mes tyre rreth orës 14:00 në kryeqytet. Ndërkaq mësohet se është shkarkuar trajneri Gentjan Mezani bashkë me gjithë stafin teknik, for sale me përjashtim të zëvendëstrajnerit Petraq Bifsha.Shpëtim Duro ka nënshkruar një kontratë afatgjatë dhe prezantimi i tij do të bëhet të premten.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × five =