“”5 kundër 1!/ Sherr mes dy grupesh të rinjsh në Kamëz, vajza nën britma tenton t’i ndajë - Arbëria News

“”5 kundër 1!/ Sherr mes dy grupesh të rinjsh në Kamëz, vajza nën britma tenton t’i ndajë

 

Në këtë video të bërë publike nga “Joq” shihen pamjet e rënda, e ndërsa nën britma rrëqethëse, një vajzë futet mes tyre dhe tenton t’i ndajë, ndërsa grupi i 5 djemve kishin në duar shkopinj druri.

“”5 kundër 1! Një djalë me makine tip “BMW” bashke me dy vajza në makinë, ia prenë rrugën dhe goditet nga 5 çuna”, është shprehur një dëshmitar.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − eleven =