Aksident me dy të plagosur në Fier, shkërmoqen makinat - Arbëria News

Aksident me dy të plagosur në Fier, shkërmoqen makinat

 Një aksident me dy të plagosur ka ndodhur orët e vona të mbrëmjes së djeshme në afërsi të zonës së njohur si Ferma e çlirimit në periferi të Fierit. Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Fierit ku kanë marrë ndihmën mjekësore.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 23:10 dhe në aksident janë përfshirë një Benz dhe një Jeep. Shkak për këtë aksident është bërë shpejtësia që të dy mjetet kanë patur.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six − 5 =