Aksident i rëndë tek Unaza e re, plagoset një tregtar - Arbëria News

Aksident i rëndë tek Unaza e re, plagoset një tregtar

aksidenti unaze (2)

Mëngjesin e sotëm në Unazën e re rreth orës 6:00. në Tiranë ka ndodhur një aksident i rëndë.

Një tregtar fruta perimesh po levizte në rrugë me një biçikletë të ngarkuar me mallra dhe është përplasur nga një automjet tip “Wolkswagen Passat”.

Për shkak të goditjes së fortë, mind tregtari ka marrë plagë dhe ndodhet në Qendrën Spitalore të Traumës në gjendje të rëndë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe ekspertë të cilët po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Ndërkohë është shoqëruar shoferi i automjetit.

aksidenti unaze (5)

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + 10 =