Aksident në aksin Tiranë-Durrës, raportohet për viktima - Arbëria News

Aksident në aksin Tiranë-Durrës, raportohet për viktima

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 në afërsi të tregut të makinave pranë kryqëzimit të Shën-Vlashit.

Mësohet se automjetet pasi e kanë përplasur personin e kanë shkelur atë. Viktima, site i cili është ende i paidentifikuar është i seksit mashkull dhe i përket moshës rreth 35-40 vjeç.

Uniformat blu kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet. Ndërsa shoferi është shoqëruar për të sqaruar rrethanat e ngjarjes

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + 7 =