Aksident në Elbasan, përmbyset makina - Arbëria News

Aksident në Elbasan, përmbyset makina

 

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur. Njëri nga mjetet është kthyer përmbys. Policia njofton se nuk ka të lënduar.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × one =