Aksident në Fushë-Krujë, 2 të plagosur rëndë - Arbëria News

Aksident në Fushë-Krujë, 2 të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Bilaj të Fushë-Krujës, ku raportohet se dy persona janë plagosur rëndë.

Mësohet se në aksident është përfshirë një makinë tip “Fiat” që ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, apo edhe identiteti i personave të përfshirë në të. Por policia ka mbërritur në vendin e  ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

/Gazeta Liberale/

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 5 =