Aksident i rëndë, plagosen 5 anëtarë të një familje - Arbëria News

Aksident i rëndë, plagosen 5 anëtarë të një familje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Urën e Matit në Lezhë, ku si pasojë janë plagosur 5 persona, anëtarë të së njëjtës familje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit. Ndërsa në aksident janë përfshirë dy automjete dhe si pasojë janë plagosur familjarët që udhëtonin në të njëjtin mjet.

Sakaq policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa pritet për detaje. /Gazeta Liberale

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × four =