Aksident tragjik, shoferi karbonizohet brenda në makinë (FOTO) - Arbëria News

Aksident tragjik, shoferi karbonizohet brenda në makinë (FOTO)

14469353_1173094552736328_1585501466_n

 

 

Aksident tragjik me makinë. Një person ka humbur jetën pasi makina e tij pas përlasjes me 1 shtyllë ka marë flakë.

Drejtuesi i mjetit është gjendur i karbonizuar dhe ka dëmtime në kokë që i janë shkaktuar nga pëpalasja me shtyllën në një rrethrrotullim.

Policia po heto për shkaqet e ngjarjes. Mediat italiane raportojnë se identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur.

Ngjarja ka ndodhur në Napoli.

Arbëria News

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × five =