Alex Rodriguez : E kam frikë J.Lopez sepse ajo mund të më nxjerrë jashtë nga shtëpia - Arbëria News

Alex Rodriguez : E kam frikë J.Lopez sepse ajo mund të më nxjerrë jashtë nga shtëpia

Jennifer Lopez shpesh nëpër intervista ka treguar se ndihet tejet e lumtur dhe me fat që e ka për vete Alexin, shkruan lajmi.net.

Ata madje janë duke jetuar si në përralla dhe kjo dëshmohet në fotot që i postojnë shpesh nëpër rrjete sociale.

Gjatë një interviste të fundit ish-sportisti ka zbuluar se shpërngulja në shtëpinë e të dashurës e ka frikësuar kjo pasi mendon ylli amerikano-latin do ta nxjerr një ditë jashtë shtëpisë.

‘’Shpresoj që ajo të mos zgjohet ndonjë ditë e të thotë, ‘Në rregull, tani erdhi koha të dalësh jashtë!’’ ishte përgjigja e tij kur i tha moderatori se është shumë me fat.

Alex tashmë ka nxjerr në shitje vilën 6.5 milionë dollarëshe në Hollywood Hills gjersa është duke jetuar në apartamentin luksoz njujorkez të J.Lo, i cili kap vlera e 15.3 milionë dollarëve.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − five =