Almeida divorcohet përfundimisht nga Tirana - Arbëria News

Almeida divorcohet përfundimisht nga Tirana

Almeida

Hugo Almeida ka zgjidhur dje përfundimisht kontratën me Tiranën, buy duke i dhënë fund aventurës bardheblu. Sulmuesi ka pësuar një dëmtim në gju dhe prej ditësh nuk është stërvitur me skuadrën. Në kontratën e tij parashikohej zgjidhja e marrëveshjes, drug nëse lojtari do të kishte probleme fizike. Dje Almeida i ka dhënë fund qëndrimit në Shqipëri dhe ka mbyllur me shtrëngim duarsh aventurën e tij si futbollist bardheblu. Tirana e falënderon për kontributin e dhënë dhe i uron sulmuesit shërim të shpejtë dhe suksese në karrierën e tij.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 3 =