Ambulancë në Vilën Qeveritare ku po qëndron Edi Rama (Foto) - Arbëria News

Ambulancë në Vilën Qeveritare ku po qëndron Edi Rama (Foto)

amb11-338x450

Në vilën qeveritare në Dhërmi ku po pushon kryeministri Edi Rama këto dy orë është parë hyrja dhe dalja e nje autoambulance.

Burime tëe pakonfirmuara bëjnë të ditur per opinion.al se mjekët i kane dhënë ndihmën e parë dikujt brenda viles ku po pushon Edi Rama.

Dëshmitarë në vendngjarje pohojnë se kane pare levizje shume te shqetesuara te stafit te kryeministrit. Ambulanca eshte larguar perpara nje ore dhe eshte rikthyer serish tani.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + six =