"Arbëria News" ju uron Gëzuar festat e fundvitit! (VIDEO) - Arbëria News

“Arbëria News” ju uron Gëzuar festat e fundvitit! (VIDEO)

Në këtë atmosferë të bukur festash fundvjetore, help Qendra Multimediale “Arbëria News” i uron të gjithë shqipëtarëve “Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2016 “.

Gjithashtu …

“Arbëria News” i adreson urime të gjitha mediave, dhe, në veçanti, mediave partnere me të cilat ka patur bashkpunim të ngushtë, si: ” MINUTA 90″ , “Vlora News”, “Libohova”, “Alb365″,”Saranda web”,”Presheva Jone”, “Rozafa TV”, “Koha jone”, gazeta “TemA”, “Titulli.com”, “Presheva”, “Lugina Press”, “2 online”, “Tetova Sot”.

Gëzuar e për shumë vite Krishtlindjet dhe Vitin e Ri !”

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × two =