Arrestohet nga policia djali i deputetit Fufi/ (Foto) - Arbëria News

Arrestohet nga policia djali i deputetit Fufi/ (Foto)

Prapë telashe me policinë për djalin 17-vjeçar të deputetit të përjashtuar nga grupi i PD-së, website like this Mhill Fufi.

fufi

Policia e Tiranës bën me dije se ai ka përfunduar sërish në komisariat, sale pasi së bashku me një moshatar tjetër ka rrahur një nxënës të shkollës “Besnik Sykja” në kryeqytet.

 Sipas policisë, viagra approved  Geri Fufi së bashku me shokun e tij, Rino Spaho kanë rrahur 17-vjeçari D. S., i cili ka bërë edhe denoncimin ndaj tyre.

mhill-fufi1

Kujtojmë se kjo është hera e dytë e procedimit të djalit të Fufit, pas ndalimit në 2015, kur ai u kap me pistoletë në shkollë.

Njoftimi i policisë

Më datë 23.02.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasit Geri Mhill Fufi dhe Rino Nderim Spaho, të datëlindjes 27.12.199 e 16.06.1999, banues në Tiranë, me arsim 12 klasë, sepse më datë 22.02.2017, ora 13:00, përballë shkollës “Besnik Sykja” kanë goditur me grusht shtetasin D.A.S, i datëlindjes 17.12.2000, banues në Tiranë, me arsim 12 klasë në vazhdim. Ata akuzohen për rrahje dhe dënohen me gjobë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × five =