Arrestohet për gjobëvënie 23 vjeçari nga Elbasani - Arbëria News

Arrestohet për gjobëvënie 23 vjeçari nga Elbasani

Një 23 vjeçar është arrestuar nga policia për gjobëvënie në qytetin e Elbasanit.

Sektori Kundër Krimeve të Rënda bëri të mundur arrestimin në flagrancë të shtetasit Ardi Bosnian 23 vjeç, side effects lindur dhe banues në qytetin e  Elbasanit në lagjen “Sul Paprri”.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi dyshohet se më datë 19 mars, visit this site me anë të një letre kërcënuese që e ka lënë në pragun e banesës së shtetases Ermira Dalipi, thumb i ka kërkuar një shumë prej 5 milion lekësh .

Materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Krimeve të Rënda në Tiranë për veprën penale “Shtrëgimit me anë të kanosjes ose dhunës për dhënie pasurie “

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + 19 =