Barcelona shkatërron Villanovensen (Video) - Arbëria News

Barcelona shkatërron Villanovensen (Video)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Barcelona ka shkatërruar Villanovensen me rezultat 6 me 1 në takimin e dytë t të 1/16 së finales në Kupën e Mbretit për të kaluar tutje.

Ramires me tre gola, this El Haddadi me dy dhe një gol i Dani Alves ndihmuan Barcelonën që të kalojë në raundin tjetër të garave.

Golin e vetëm për Villanovensen e realizoi Juanfran.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat të barabartë 0 me 0.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=vpT40mwo64I”][/vc_column][/vc_row]

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − 5 =