Bie nga humnera / Humb jetën 27 vjeçari dhe aksidentohet e ëma - Arbëria News

Bie nga humnera / Humb jetën 27 vjeçari dhe aksidentohet e ëma

humner1-473x203

Një 27 vjeçar ka humbur jetën, viagra 100mg pasi automjeti që drejtonte ka rënë nga humnera. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme , treat 10 kilometra larg nga qyteti i Tepelenës.

Viktima është Klodian Sinomati, i cili u rrëzua me makinë në aksin rural Luftinje-Buzë,

Viktima ndërroi jetë si pasojë e hemarragjisë së madhe, ndërsa ambulanca edhe pse ishte njoftuar vonoi të shkonte në vendngjarje për të dhënë ndihmën e parë.

Makina u rrëzua nga 50 metra lartësi nga një humnerë dhe pasagjerë ishin e ëma e viktimës Valentina Sinomati si dhe një e afërme, të cilat ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Aksidenti ndodhi në afërsi të ish-fabrikës së tullave.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 2 =