EKSKLUZIVE/ Blushi dhe Tahiri "nxehen", tone të larta te Pedonalja (Foto) - Arbëria News

EKSKLUZIVE/ Blushi dhe Tahiri “nxehen”, tone të larta te Pedonalja (Foto)

12784507_812603585510479_250109319_n

Pas daljes nga Kuvendi, buy information pills Deputeti i Partisë Socialiste Ben Blushi është parë të kalojë përgjatë Pedonales së qytetit. Në krah të tij ishte dhe Ministri i Brendshëm, drug Simir Tahiri. Ata kanë diskutuar me tone të  larta. Nuk dihet për çfarë po diskutoni, approved që janë detyruar të ngrenë zërin.

Arbëria News

12804329_812603602177144_1435979102_n (1)

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 5 =