Deribi i Milanos ndahet ne paqe, spektakël dhe emocione në fushë (Video) - Arbëria News

Deribi i Milanos ndahet ne paqe, spektakël dhe emocione në fushë (Video)

Derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit ka përfunduar në barazim pa gola.

Të dyja ekipet kanë ndarë nga një pikë me njëra-tjetrën.

Sfida e zhvilluar në “San Siro” dhuroi një futboll të bukur, buy information pills sidomos nga zikaltërit, symptoms por golat munguan.

Xherdan Shaqiri u inkuadrua në lojë në pjesën e dytë, duke dhënë një paraqitje të mirë.

Pas këtij barazimi, Interi ka 42 pikë në vendin e dhjetë në renditje, një më pak se Milani, i cili është një pozitë më lart.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − 10 =