Ditë me fat për beqarët dhe surpriza/ Zbuloni parashikimin e horoskopit - Arbëria News

Ditë me fat për beqarët dhe surpriza/ Zbuloni parashikimin e horoskopit

DASHI21. mars – 20. prill
Dite shume e begate ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me partnerin, përkundrazi do mbizotërojë harmonia e bashkëpunimi. Edhe beqaret do kenë një dite pozitive e te mbushur me takime te veçanta. Për financat mos ua vini veshin te afërmve, por vetëm miqve te ngushte.

DEMI21. prill – 21. maj
Edhe po patet debate te vogla ne jetën tuaj ne çift sot, nuk duhet te alarmoheni. Te gjithë kalojnë faza te vështira, por e rëndësishme është mënyra sesi ata zgjidhin gjithçka. Beqaret nuk duhet t’i refuzojnë mundësitë qe do iu jepen edhe pse mund te kenë thjesht disa aventura. Plutoni do ndikoje negativisht tek financat dhe mund te lindin probleme goxha serioze ne këtë plan.

BINJAKET22. maj – 21. qershor
Sot do ja kaloni aq mire me atë qe keni ne krah saqë nuk do e besoni qe gjithçka është reale. Perkujdesi për njeri-tjetrin do jete i adhurueshëm. Beqaret duhet te jene me këmbëngulës dhe nuk duhet te dorëzohen sapo te marrin një refuzim. I fituar del ati qe guxon dhe këmbëngul. Ne planin financiar keni për te qene me shume fat. Do ndiheni shume me te qete ne këtë sektor.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik
Mundohuni te jeni sa me realiste sot ju te dashuruarit dhe ne asnjë mënyrë te mos flisni pa u menduar me kujdes. Ne këtë mënyrë do i shmangni problemet. Beqaret mund te kenë veçse disa dashuriçka kalimtare dhe asgjë me shume sesa aq. Buxheti nuk do jete i përkryer, por as ne gjendje te keqe. Nëse tregoheni te matur mund ta kaloni ditën pa probleme.

LUANI23. korrik – 22. gusht
Kjo e sotmja ka për te qene një nga ato ditët kur nuk do doni qe te flini. Gjate gjithë ditës do përjetoni kënaqësi te paimagjinueshme fale atij qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet t’i hedhin sytë tek partneri i një te afërmi sepse do bëjnë keq dhe do lëndohen edhe vete. Shpenzimet kufizojini sa me shume dhe gjendja ka për te qene e qëndrueshme.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator
Ka mundësi te jeni posesive sot ju te dashuruarit dhe mund te bëni edhe disa gabime ndaj partnerit. Marrëdhënia mes jush nuk do jete ashtu si e kishit ëndërruar. Beqaret do kenë takime, por nuk do jene plotësisht te bindur qe do duan te fillojnë lidhje me ta. Financat do mbeten te stabilizuara për aq kohe sa ju te ecni gjithmonë me llogari dhe nuk do i mbyllni sytë kur te shpenzoni.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor
Dite e bukur do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Nuk do e mbani kokën mbrapa për te ndrequr gabimet e se shkuarës, por vetëm para për ta bere te ardhmen sa me te bukur. Ata qe janë vetëm do kenë flirtime gjithë kohës, por pa ndonjë gjë konkrete. Financat nuk do arrini dot t’i mbani te stabilizuara. Dëshira për shpenzime do jete e papërmbajtshme.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor
Për çdo gjë duhet te veproni me takt dhe përkujdes sot ju te dashuruarit sepse po filluan problemet ne çift zor se do mbarojnë shpejt. Beqaret do i japin me tepër rëndësi miqësisë dhe nuk do e mbajnë mendjen tek krijimi i një lidhjeje. Sektori i financave mund te ketë edhe vështirësi, por fale ndihmës se disa familjareve do mund ta kaloni edhe këtë dite. Duhet patjetër te ndiqni strategji për te rregulluar te ardhmen.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor
Mbrojeni nga gjithçka jetën tuaj ne çift sot sepse nëse nuk e bëni do keni probleme serioze dhe shpejt mund te vije edhe ndarja. Beqaret do kenë një dite te zakonshme pasi do mungojnë tërësisht mundësitë për takime e njohje. Me shpenzimet tregohuni sa me te matur sepse përndryshe do mbeteni me xhepat bosh dhe askush nuk do ju ndihmoje.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar
Edhe pse ndjenjat tuaja për partnerin do jene te forta dhe te sinqerta, sot do ketë vështirësi ne jetën ne çift. Gjithçka do shkaktohet nga persona te jashtëm qe do ju duan te keqen. Beqaret nuk duhet te fiksohen kurrë pas personave qe kane shume para sepse me e rëndësishme se ato është zemra. Me financat nuk do keni tronditje pasi keni ditur si t’i bëni llogarite se fundmi.

UJORI21. janar – 19. shkurt
Flisni sa me hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe keni për ta pare qe ai do ju kuptoje per gjithçka. Nëse bëni te kundërtën dhe vazhdoni ta gënjeni atë për gjera me rëndësi, situata do përkeqësohet tej mase me vone. Beqaret do bien koke e këmbë ne dashuri me një person serioz ne dukje, por ne fakt qe ka shume humor. Buxhetin do e mbani nen kontroll.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars
Marrëdhënia juaj me partnerin do jete me e ngrohte dhe me harmonike gjate gjithë kësaj dite. Do mendoni ne çdo moment vetëm si ta bëni tjetrin te ndihet i lumtur. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë jetën njëherë e përgjithmonë. Buxheti do përmirësohet ne mënyrë te papritur pas një shume te majme qe do merrni nga dikush apo nga diku.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − six =