Djeg veten me benzinë, 60 vjeçarja jetonte e vetme - Arbëria News

Djeg veten me benzinë, 60 vjeçarja jetonte e vetme

djegje

Një grua në Berat i ka vënë zjarrin vetes, buy more about pasi është lyer me benzinë. Gjatë paradites së sotme Adriana Gjika, about it në lagjen “Mangalem” është lyer me benzinë dhe i ka vënë zjarrin vetes.

Mësohet se gruaja rreth moshës 60- vjeçare jetonte e vetme, pasi fëmijët i kishte në emigrim, ndërsa aktin e rëndë e ka kryer në banesë në gjendje të rënduar psikologjike.

E dëmtuara u dërgua në spital, nga fqinjët të cilët ndërhynë në banesën e saj për ta shpëtuar, por aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + one =