Ekskluzive/ Ja urdhër-ndalimi i dy deputetëve Doshi dhe Frroku nga Prokuroria (Foto) - Arbëria News

Ekskluzive/ Ja urdhër-ndalimi i dy deputetëve Doshi dhe Frroku nga Prokuroria (Foto)

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Urdhër ndalimet për dy deputetët Tom Doshi dhe Mark Frroku janë firmosur nga vetë kreu i Prokurorisë së Përgjithshme Adriatik Lllalla, clinic vetëm një orë pasi parlamenti vendosi me shumicë votash t’i japë autorizimin organit të akuzës për arrestimin e tyre, sildenafil duke i hequr imunitetin. Arbërianews siguron dokumentin për urdhër ndalimin e kreut demokristian Mark Frroku firmosur nga Llalla.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”10444″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”10445″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”10446″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”10447″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”10448″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”10449″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × five =