EKSKLUZIVE/ Kapen në flagrancë duke vjedhur 10 milion lekë në banesë - Arbëria News

EKSKLUZIVE/ Kapen në flagrancë duke vjedhur 10 milion lekë në banesë

Policia e Vlorës ka arrestuar për vjedhje të kryer në bashkëpunim shtetasit Elton Veizaj, vjeç 22, sildenafil banues në fshatin Karbunar të Vlorës, dhe A.B., vjeç 15, edhe ky banues në fshatin Karbunar.

Arrestimi i tyre u krye pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vjedhur banesën e shtetasit M. Xh., banues në Karbunar, të cilit i kanë marrë para dhe sende të ndryshme me vlerë 10 milion leke të vjetra.

Gjithashtu shtetasi Elton Veizaj, është arrestuar edhe për veprën penale “Shtyrja e të miturve në krim”

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × four =