Ekzekutohet me plumb në kokë gazetari rus - Arbëria News

Ekzekutohet me plumb në kokë gazetari rus

Gazetari-680x365_c

Një gazetar rus dhe kritik i Vladimir Putinit është gjetur i vdekur ditën e djeshme në apartamentin e tij në Kiev të Ukrainës. Aleksandër Shetinini është gjetur nga miqtë e tij me një plumb në kokë dhe pajetë.

Po kështu, erectile mediat e huaja raportojnë se ai ditën e djeshme kishte ditëlindjen.

Policia dyshon për vetëvrasje, pasi në të është gjetur arma dhe një letër lamtumire e cila është ekzaminuar.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × four =