Fernando Torres futbollisti më i paguar në botë - Arbëria News

Fernando Torres futbollisti më i paguar në botë

Fernando Torres mund të bëhet futbollisti më i paguar në botë.

Tetë klube të ndryshme kanë bërë ofertë për Fernando Torres, purchase përcjell Lajmi.net nga The Sun.

Agjenti i lojtarit, cure Jose Antonio Martin ‘Peton’, order e ka konfirmuar se njëra nga këto oferta do ta bënte sulmuesin spanjoll lojtarin më të paguar në botë.

“Fernando dhe Diego Simeone duhet të ulen e të flasin për këtë ofertë”, ka deklaruar Martin për ‘The Sun’.

“Një ofertë e tillë është e vështirë të refuzohet, pasi që Torres do të bëhet futbollisti më i paguar në botë, por gjithçka do të varet nga dëshira e Atleticos, për ta mbajtur apo shitur lojtarin”, shtoi ai.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + 13 =