Fifi - Florit: Më lër të marr frymë nga fryma jote - Arbëria News

Fifi – Florit: Më lër të marr frymë nga fryma jote

Vetëm një ditë më parë kantautori shqiptar Flori Mumajesi publikoi një video ku shihej në momente delikate me këngëtaren e njohur si Fifi. Dyshja shiheshin teksa shkëmbenin puthje, prekje dhe  përqafime që shtonin dyshimet në lidhje me marrëdhënien që ka mes tyre.

Ditën e sotme Filloreta Raçi,e njohur me emrin Fifi, ka publikuar një foto ku shkruan: Më lër të marr frymë nga fryma jote! Mos vallë i drejtohet Florit ?!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + eighteen =