Flet mjeku i Noizy-it: I hoqëm plumbin nga e pasmja e djathtë (foto) - Arbëria News

Flet mjeku i Noizy-it: I hoqëm plumbin nga e pasmja e djathtë (foto)

noizyyy

Mjeku kujdestar në Emergjencë, healing Avni Xhafa ka thënë për Indeksonline se e ka operuar reperin Noizy, abortion pasi që ai ishte qëlluar nga një plumb.

“Rigels Rajku (Noizy) ka pas një plag në regjionin gluteal të djathtë po ashtu edhe plumbin të cilin e shfaq rëntgen në të njëjtën anë. Plumbi është hequr dhe gjendja e pacientit është stabile dhe pa dëmtime në strukturën kockore”, about it ka thënë Xhafa.

FOTO1234-905x395 download

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 3 =