Foto +18/ Djali zbuloi jeten sekrete të së dashurës, ja çfatë bën.. - Arbëria News

Foto +18/ Djali zbuloi jeten sekrete të së dashurës, ja çfatë bën..

dashuraKy djalë është me fat që është i pafat. Diçka e tillë do të kishte dalë herët a vonë. Ai mund të ishte martuar me këtë vajzë. Pas martesës, viagra ajo do t’i ulej përpara me një lap top, doctor do ta hapte dhe do t’i thoshte “Duhet të të tregoj diçka” dhe bum… gjoksi i saj.

Jeta do t’i shkatërrohek, kështu që është me fat që e ka zbuluar që tani dhe e ka publikuar historinë e tij në AskReddit.

Shkruan ai:

Isha duke luajtur me të dashurën etime në PC kur nga dikush erdhi një thirrje e çuditshme në Skype në formë linku, duke na shkruar se duhet ta shihnim. Video ishte në rregull por në sajt më ra diçka tjetër në sy. Një nga vajzat e sajtit dukej si e dashura ime. Ishte një foto e vogël në një kolazh të sajtit por kur ndoqa URL-në vërtetova që ishte vërtet ajo. Kishte një video ku kishte dalë e plotë dhe nudo. Nuk po arrija të lëvizja, isha shokur tërësisht. Pa u menduar fare e dërgova linkun në një grup në skype me shpresë se shokët e mi do të më ndihmonin. Dhe më ndihmuan menjëherë, pasi gjetën mbi 20 video të tjera të të dashurës time në sajte të ndryshme uebkamerash.

girl1

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 4 =