FOTO/ Iggy Azalea tërbon fansat me fotot plotësisht nudo, i nxjerr të gjitha jashtë! - Arbëria News

FOTO/ Iggy Azalea tërbon fansat me fotot plotësisht nudo, i nxjerr të gjitha jashtë!

Nuk ka qenë kurrë e turpshme për trupin e saj dhe sigurisht që nuk ka ndërmend të fillojë sot. Megjithatë kjo nuk ishte një zhveshje e zakonshme si ato që reperja australiane bën rëndom thjesht për fansat e saj në Instagram. Këtë herë Iggy Azalea ka pozuar nudo për Fashion Nova, dhe nuk ka rezistuar dot pa ua treguar fotot fansave në rrjetet sociale. Bukuroshja 28 vjeçare ia ka nxjerrë të gjitha format e saj duke i lënë shumë pak vend imagjinatës. Vërtetë e parezistueshme, Iggy ka përvëluar rrjetin me këto imazhe dhe jemi të bindur që fansat duhet të jenë shumë të lumtur.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × four =