FOTO/ Jonida Shehu feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbushi moderatorja - Arbëria News

FOTO/ Jonida Shehu feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbushi moderatorja

Moderatorja e njohur festoon sot ditëlindjen dhe ka vendosur ta ndajë këtë fakt me miqtë nëpërmjet një fotoje shumë të veçantë. Jonida Shehu ka postuar një foto në Instagram, kur ishte vetëm 1 vjeç. Në përshkrimin e fotos ajo thotë se “vazhdon të rritet përditë”, ndërkohë që zbulon se sot ka mbushur 35 vjeç. Në imazhin bardh e zi Jonida shfaqet si një voglushe shumë lozonjare, dhe duhet thënë që ka shkuar shumë mirë me kamerë që atëherë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × five =