FOTO/ Klaudia Pepa përvëluese në bikini, këngëtarja shqiptare nuk di t’i japë shpjegim - Arbëria News

FOTO/ Klaudia Pepa përvëluese në bikini, këngëtarja shqiptare nuk di t’i japë shpjegim

Gjithmonë seksi, Klaudia këtë herë I ka lënë të gjithë pa fjalë. Si të mos mjaftonin temperaturat e larta të kësaj vere, ballerina bukuroshe ka menduar që ta nxehë edhe më shumë situatën. Ajo ka treguar shumë lëkurë në bikini të bardha, ku ka treguar se është në superformë. Dhe përveç suksesit që ka korrur tek fansat, ka marrë komplimenta edhe nga personazhe të njohur të botës shqiptare të spektaklit. Veçanërisht Elhaida Dani, e cila ka ngelur me gojë hapur duke komentuar: “Po ca je ti mi goc”. As ne nuk e kuptojmë çfarë është, por me siguri duhet të jetë diçka e mirë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + 15 =