FOTO/ "Kur jeta nuk të jep gjoks të madh...", Era Istrefi shokon ndjeksit e saj - Arbëria News

FOTO/ “Kur jeta nuk të jep gjoks të madh…”, Era Istrefi shokon ndjeksit e saj

​Këngëtarja kosovare, Era Istrefi duket se po shijon suksesin.

Ditët e fundit ajo ka publikuar edhe këngën e re “Prisoner” të realizuar në Xhamajka.

Era gjithashtu është shumë aktive dhe në rrjetet sociale, në të cilat poston foto të ndryshme nga jeta e saj aktive.

Fotografia që këngëtarja postoi në Instagram pak orë më parë në të cilën Era pozon mbi një makinë, ka tërheqyr më shumë vëmendjen për shkak të nëshkrimit.

“Kur jeta nuk të jep gjoks të madh thjesht zëvendësoji ato me para”

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 2 =