FOTO/ Lakuriq mbi petale trëndafili, ja si e ka uruar ditëlindjen Roza Lati - Arbëria News

FOTO/ Lakuriq mbi petale trëndafili, ja si e ka uruar ditëlindjen Roza Lati

Roza Lati është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare. Pozat e saj të nxehta e mjaftë provokuese që vetë ajo poston në rrjetet sociale e bëjnë atë të radhitet në mesin e femrave më të përfolura.

Data 13 qershor është ditëlindja e saj, dhe Roza ka qënë e para që i’a ka uroar vetes atë me anë të një postimi në Istagram.

Urimi shoqërohej nga një foto tejet provokuese, ku prezantuesja e “Why not” shfaqet totalisht e shveshur e shtrirë mbi petale trëndafili.

“Happy Birthday Rose…”

Trëndafili në këtë rast nuk është veç objekt sensualiteti por edhe domethënia e emrit të saj, Roza

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + 7 =