FOTO/ Moti i nxehtë, zhvesh bukuroshet shqiptare - Arbëria News

FOTO/ Moti i nxehtë, zhvesh bukuroshet shqiptare

Sezoni veror ka mbërritur e bashkë me të dhe i nxehti. Gjatë një huluntimi në rrjetet sociale vumë re se shumë nga bukuroshet e Showbizzit shqiptar kanë postuar fotot e tyre të para pranë detit.

Foto provokuese, deri diku më përvëluese se dielli tërheqin vëmendjen e mijra ndjekësve të tyre.

Vajzat më në zë tregojnë format e tyre perfekte që gjithkush do të donte në këtë sezon, por ka dhe nga ato që nuk i tremben formave të kolme që gjithashtu mund të quhen atraktive.

VIOLA SPIRO

ENCA

MORENA TARAKU

FRANÇESKA JAÇE

DAFINA ZEQIRI

ORIOLA MARASHI

ZAIMINA VASJARI

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − eight =