FOTO/ A do të kalojë moderatorja e Klan tek Top Channel në sezonin e ri televiziv? - Arbëria News

FOTO/ A do të kalojë moderatorja e Klan tek Top Channel në sezonin e ri televiziv?

Është periudhë merkatoje, dhe jo vetëm për botën e sportit. Edhe televizonet janë, ashtu si çdo vit, po kërkojmë “përforcime” për sezonin e ri në ekran. Personazhi i fundit që po përflitet është moderatorja Arjola Shehu, e cila ka përfunduar regjistrimet e emisionit “Kush vjen për drekë” në TV Klan për këtë sezon. Ajo është parë në ambientet e Top Channel, çka ka ndezur zërat për një lëvizje të mundshme të Arjolës. Megjithatë mund të ishte edhe thjesht një vizitë miqësore për të takuar mikun e saj, moderatorin e Pop Culture në Top Channel, Kelvi Kadilli.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + 7 =