FOTO/ “Vitet 90’, kur nuk kishim Insta”, Ermal Mamaqi publikon foto nga fëmijëria - Arbëria News

FOTO/ “Vitet 90’, kur nuk kishim Insta”, Ermal Mamaqi publikon foto nga fëmijëria

Ishte koha kur nuk kishte rrjete sociale dhe për t’u argëtuar të rinjtë luanin me top. Duket si një shekull më parë, dhe duke parë ndryshimin me sot ndoshta është me të vërtetë, por ishin vetëm vitet 90’. Një Ermal Mamaqi shumë i ri, “si okllai” siç thotë dhe vetë, shfaqet në foto duke u argëtuar me moshatarët, fëmijë të një epoke tjetër. Moderatori dhe aktori i humorit duket se është bërë nostalgjik dhe ka vendosur ta ndajë me gjithë ndjekësit e tij këtë foto të veçantë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 15 =